נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


אף באם הכרתם בחורה בעת הבילוי ואף באם הזמנתם נערת ליווי, הרבה יותר כדאי להשכיר דירות דיסקרטיות, בפרט כאשר ההורמונים שלכם משתוללים ואתם מעוניינים במפגש מיני שאינו מחייב. אנו מתכוונים בעיקר להוצאה כספית, הדירות הדיסקרטיות הרבה יותר זולות מאשר להשכיר חדר בבית מלון, משום שאתם יכולים להשכיר אותן לשעה שעתיים, ואילו בבית מלון תשלמו עבור יום שלם. הדירה הדיסקרטית יכולה להיות פשוטה וצנועה למראה, כאשר אפשר למצוא דירה דיסקרטית אקסקלוסיבית ומרוהטת ושיש בה הכל – עציצים, מיזוג אוויר, ג'קוזי, טלוויזיה וסרטי די וי די, ריהוט בטוב טעם, יציאה למרפסת מטופחת, אינטרנט, וכיוצא בזאת.

מה עדיף – דירות דיסקרטיות עם נערה אחת או דירות דיסקרטיות עם כמה נערות?

רוב הגברים שמגיעים לדירה דיסקרטית מעוניינים לעשות זאת בחשאי, מרביתם אינם גאים במעשיהם או שמא הם אף נשואים או בקשר זוגי מחייב. היתרון בביקור בדירות דיסקרטיות שיש בהן נערת ליווי אחת בא לידי ביטוי בכך שאתם נחשפים למעט אנשים, וסביר להניח שאותה נערת ליווי מעולם לא פגשה אתכם, או קבוצה של נערות ליווי . מאידך, דירות דיסקרטיות שיש בהן כמה בחורות מגדילות את החשש שמישהי מהן מכירה אתכם, את בנות הזוג שלכם או את המכרים שלכם, כידוע מדינת ישראל היא מאוד קטנה וכולם מכירים את כולם, כך שהאנונימיות שלכם בדירה דיסקרטית שיש בה נוכחות של כמה בנות עשויה להיות לכם לרועץ. כמו כן, בדירה דיסקרטית שיש בה נערת ליווי אחת אף אחד לא מבטיח לכם שתאהבו את מה שתראו או שתהיה ביניכם כימיה, ובמידה וכך יהיה תנחלו מפח נפש וסתם תבזבזו כסף, אל מול דירה דיסקרטית שיש בה מספר רב יותר של נערות ליווי, מהן תוכלו לבחור את מי שהכי מתאימה לכם ומוצאת חן בעינכם.

מה מאפיין דירות דיסקרטיות אקסקלוסיביות?

כשאומרים את צמד המלים דירות דיסקרטיות כבר מהשם ניתן להבין כי מדובר בדירות חשאיות או חסויות, כאשר רק מי שעובד בהן או מי שמגיע אליהן לשם קבלת שירות מודע לקיומן. נהוג למקם דירה דיסקרטית בבניין משותף, על מנת שלא לעורר חשד, ואותה פוקדים כל מיני גברברים שמעוניינים לעשות סקס בלי מחויבות. הדירות הדיסקרטיות האקסקלוסיביות מושקעות ביותר, ומייתרות אתכם להביא אליהן חפצים אישיים שלכם. תוכלו למצוא בהן מטבחון ובו מקרר מלא באלכוהול, מיטה ענקית עם מצעים מפנקים על גביה, כל מיני שמנים, נרות, אמבטיה לבילוי משותף ומענג, ולמעשה כל מה שמדרש על מנת ליהנות מסקס לא מחייב ומענג במיוחד.

תפריט נגישות