נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


בוקר טוב יקיריי,

קוראים לי אורנה, ואני אחת מאותן קוקסינליות. בתור חלק מקהילת קוקסינליות נפגשתי בצעירותי עם בחור. כשקמתי בבוקר, הצצתי באמא והיא ישנה שינה עמוקה. בארוחת ערב בבית עם אמא, לא היה סימן שהיא חשבה שמשהו חריג התרחש אתמול בלילה לאחר שעזבה. היא לא שאלה שום שאלה, וגם לא נראה שהיא חיכתה שאשאל אותה שאלות. זה היה כאילו, אתם יודעים, היא עשתה מה שהבטיחה ולעולם לא היינו מתכוונים לדבר על זה. אימא שלי יצאה לעבודה בשעה הרגילה ואחרי זה בקושי יכולתי לחכות לשעה עשר. הייתי עצבנית, והתרגשתי. מה בדיוק עומד לקרות כשדני יגיע? נשכבתי על המיטה שלי ומשכתי את המכנסיים והתחתונים שלי למטה ולאט לאט זרקתי את הזין שלי. גם הגעתי מתחת לחולצה שלי והקניתי את הפטמות שלי. הם תמיד היו רגישות והסיבוב בהם תמיד עורר בי ריגוש חושני.

דני צלצל בפעמון הדלת ממש בשעה עשר. "תביאי את ילד הז'קט שלך, אנחנו יוצאים לנסיעה." דני אמר לי. אבל קודם הוא הביא תיק צדדי קשה אותו החליק מתחת למיטה בחדר השינה שלי. "מה זה?" שאלתי. "אני אספר לך יותר על זה כשנחזור" הוא השיב.

נסענו כחצי שעה ונכנסנו לקניון פרברי קטן. כל החנויות נראו מוזנחות. דני לקח אותי לדלת של סלון יופי שנראה סגור, אך כשהוא דחף את הדלת היא נפתחה. התאורה בפנים הייתה מופחתת, אבל בפנים ישבו שתי נשים. דני הכיר לי את אחת מהן, שהייתה אישה מטרונית שהייתי שם באמצע שנות החמישים לחייה, בעלת שיער סלסול כחלחל ומשקפי ראייה מוזרים. האישה השנייה הייתה בחורה צעירה לא מבוגרת ממני בהרבה.

דני אמר לי שעלי לאפשר להן לעשות איתי מה שהן רוצות. "אמא" דני נתנה להן הוראות ספציפיות לגבי המראה שלי. הייתי קצת עצבנית כשהתחלתי להוריד את הבגדים שלי, כפי שהורתה אחת מהן. דני השתמש בשלט רחוק כדי להדליק מכשיר טלוויזיה בפינה. כשנכנסתי לתא מקלחת בחלק האחורי של החנות שמעתי משחק כדורסל בטלוויזיה.

אחת מהן הושיטה לי בקבוק של קרם כלשהו ואמרה לי למרוח אותו על כל הגוף. חמש דקות לאחר מכן, הכמות הקטנה של שיער הגוף שהיה לי נעלמה. במהלך תשעים הדקות הבאות, שתי הנשים עבדו על השיער והגבות שלי. הן מרחו קרמי לחות על הפנים והגוף שלי. אחת מהן השתמשה באקדח קטן כדי לנקב לי את האוזניים והכניסה ניטים קטנטנים לשני החורים בכל אוזן ואז היא הראתה לי איך לנקות אותם כמו שצריך. היא אפילו השתמשה בכלי אחר כדי לדקור את שפתיי בכמה מקומות. לבסוף הן אמרו – "ככה בדיוק צריכות להיראות קוקסינליות"…

תפריט נגישות