נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הי, מה שלומכם בויז אנד גירלז? הכול תקין אצלכם?

שמי אוריאנה, ואני בת שלושים וארבע, ונמנית על הקהילה של נערות ליווי מזה שתיים עשרה שנים. בורכתי בכל נתוני הגוף והיופי שכל אישה ממוצעת הייתה רוצה בהם. אני מטר ושבעים, די רזה, שרירית, ובנויה יפה מאוד. יש לי שיער שחור שמגיע עד הכתפיים, ופנים מאוד חושניות.

התחלתי להיות כחלק אינטגרלי מאותן נערות ליווי משום שחיפשתי נואשות עבודה אחרי שהשתחררתי משירות לאומי. כן, הייתי דתייה, יותר נכון ההורים שלי דתיים, ונאלצתי להתמסר לחיי הדת במשך כל הילדות והנערות שלי, עד שהפכתי לנערת ליווי, ונפרדתי לשלום ברוב תרועה מחיי הדת. ואודה ולא אתוודה, נערות ליווי הן נשים רגילות, לכל דבר ועניין. יש להן רגשות, אם צובטים אותן, הן נצבטות וכואב להן, אם יורד גשם, הן נרטבות, ואם פוגעים באותן נערות ליווי, הן נעלבות.

ועתה אעבור לספר לכם על מפגש ייחודי שחוויתי עם גבר שהיה מבוגר ממני בעשרים שנה, בתחילת הקריירה שלי. קראו לגבר הזה אוריה. אוריה היה גבר נאה, אבל פער הגילאים בינינו הטריד אותי, ומה שעוד יותר הטריד אותי היה שהוא ביקש שנדבר גסויות, בשפה חופשית, כמה שיותר מלוכלך. משום שהיה חשוב לי לעשות רושם חיובי, בתור עובדת זוטרית בסוכנות הליווי שלי, הסכמתי לבקשתו.

וכך זה התחיל, אמרתי לאוריה – "אני מעוניינת להיות הזונה שלך היום", תוך כדי שגרגרתי בסקסיות לתוך האוזן שלו. הושטתי את ידי הימנית, על מנת לשפשף את האיבר הקשה שלו. "איך זה נראה לך, אוריה"? למרות שהוא הציע שנדבר מלוכלך, נראה כי תפסתי אותו לא ממש מוכן, והוא התקשה למצוא את המלים להשיב לי. הוא הדביק לי בוסה מהירה, על מנת להימנע מתגובה. האלכוהול שצרכנו בתחילת המפגש נתן כבר את אותותיו, ועזר לי להגיע לרמה חדשה של חושניות, לפתע הפכתי להיות יותר תוקפנית. משכתי בכפתורי החולצה שלו, נשמתי אותו בחוזקה, והוספתי – "מה יהיה, לזיין אתה כבר שכחת ממרום הגיל שלך, מה נסגר אתך יא' זין?"

למרות שהרעיון היה כולו של אוריה, הוא נראה מאוד מבולבל מההתקף התאוותני שלי, והתחיל לגמגם "כככן, תתתני ללי ררגעע. תתיככף אאני אאשתתחררר".

ירדתי עליו – "ועכשיו התחלנו לגמגם? מה נסגר אתך בן אדם? באת לשחק או לתת עבודה בראש? כדאי שתזיז את התחת הסקסי שלך".

הייתי בשוק שאוריה לפתע שלף כסף מכיסו, השליך אותו לעברי, ואמר לי – "זהו. אני לא רוצה יותר. חבר אמר לי לעשות את זה, אבל זה ממש לא בשבילי". הוא הלך. למחרת התקבלה המלצה חמה מאוריה בסוכנות הליווי שלי, ומאז כמובן לא שמעתי ממנו יותר…

תפריט נגישות