נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


יום אחד, באמצע ארוחת הצהריים, אשתי הודיעה לי שהבת דודה שלה מגיעה מאוקראינה לשבועיים וחצי, לכבוד אירוע של חתונה במשפחה. האמת, דמיינתי את הבת דודה, אולגה שמה, דומה קצת לאבא של אשתי, שמנה ועם קרחת. תארו לעצמכם את ההלם שלי, כשלבית שלנו נכנסה בחורה כבת שלושים וארבע, יפה כמו בובה, חטובה כאילו מישהו טיפל בתמונה שלה בפוטושופ, והציגה את עצמה כאולגה. אשתי ישר נהייתה עצבנית קצת, כנראה היא לא ראתה את הבחורה הזאת הרבה זמן – אם בכלל – ולא חשבה שכזאת פצצה תנחת עלינו. מיג היא החליטה שהיא מעבירה אותה לבית מלון.

מתגנבת מהמלון למשרד שלי

לא יכולתי להוציא את האולגה הזאת מהראש שלי. היא נראתה כמו אשה רכה ומכילה, מישהי שאוהבת לפנק, ואוהבת להתפנק. לא אחת שאוכלת את הראש או מציקה. אחרי כמה ימים שאולגה הודחה לבית המלון, פתאום חיכתה לי הפתעה במשרד: חזרתי מארוחת הצהריים עם הקולגות שלי, נכנסתי למשרד ומצאתי אותה שם, מחכה לי.

רומן עם נערת חלומותיי

כל השנים הצלחתי להיות נאמן לאשתי אבל אולגה טרפה את כל הקלפים. היא פשוט אנסה אותי, אין מילה אחרת. הבנתי שהיא אוהבת את הטיפוס הישראלי כהה העור, כמוני. זה יצא טוב כי אני אוהב בדיוק את הטיפוס שלה, בלונדינית עם עיניים כחולות וגוף מושלם. בפעם הראשונה שהיא חיכתה לי במשרד, היא פשוט הורידה לי את הבגדים, והזדיינה אתי בעמידה. היא הצליחה להשכיח ממני את העובדה שמעבר לדלת הסגורה יושבים חמישה עשר עובדים, ושאשתי יכולה להיכנס בכל רגע נתון כי היא עבדה שני מטר משם.

נקמה אוקראינית

אחרי שבועיים שבהם כל יום אולגה באה אלי למשרד, ובכל פעם הייתי צריך להסביר למזכירה שאני מלמד אותה דברים (אתם לא רוצים לדעת מה לימדתי אותה…) אולגה הגיעה להיפרד ממני. קיבלתי ממנה מציצה טובה ושאלתי אותה, למה בעצם זכיתי בכל הטוב הזה, יום אחרי יום? אולגה הסתכלה עלי בהלם.

"מה זאת אומרת", אמרה, "בשביל כסף. זה לא היה ברור?"

"לא", אמרתי, המום.

"חבל", היא אמרה. "ארבע עשרה ימים של זיונים זה ארבע עשרה אלף דולר. איך אתם משלם, רמי? מזומן או בהעברה בנקאית?"

לא חשבתי ש…. נערות ליווי יכולות להיות כאלה רעות !!!

תפריט נגישות