נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


אהלן וסאלאן,

קוראים לי דיה, ואני מוסלמית אדוקה. למרות זאת אני נמנית בצוות של נערות ליווי בצפון שבסוכנות הליווי "המקום פנוי בשבילכם". שם מדליק, שקנה לו מוניטין שהולך ומתעצם עם חלוף השנים. אני בת שלושים וחמש, ומזה שתיים עשרה שנה אני אחת מן נערות ליווי בצפון. בהתחלה התביישתי לספר לסביבה הקרובה שלי שאני נערת ליווי בצפון, אבל עם הזמן השתחררתי, צברתי ביטחון, ולמדתי לעמוד על שלי. קודם כל סיפרתי להוריי, שהביעו את מחאתם הנמרצת, שלא ממש עזרה להם, הייתי עקשנית כפרד, וסירבתי להתפטר. לאט לאט המשכתי לספר לחברות הטובות שלי, לידידי הנפש מאז ימי הילדות שלי, ולמעשה לכל מי שמכיר אותי. הדעות היו לכאן ולכאן, כאשר בסופו של דבר כולם למדו לקבל אותי כמו שאני, וזה מה שהיה הכי חשוב לי בעולם.

בוודאי שלא יצא לכם לשמוע על יותר מדי נערות ליווי בצפון מוסלמיות דתיות. זה לא ממש מקובל במגזר שלנו, אישה שמוכרת את הגוף שלה בשביל כסף. אבל בשביל סוכנות הליווי שלי הייתי נכס אמתי שלא יסולא מפז. בהתחלה הגיע אליי הלקוח המוסלמי הראשון. קראו לו יבסור. יבסור היה בחור מאוד אמיד. היה לנו סקס פרוע, עם המון הוצאת אנרגיות, ויבסור היה מבסוט ממני. למרות שהוא היה צעיר ממני בכמה שנים, הוא היה תותח במיטה, והשקיע בי את כל כולו. לאחר שהיסס בפעם הראשונה, הוא התחיל להגיע אליי באופן קבוע בכל יום שלישי ויום שישי, בדיוק בשעה תשע וחצי בבוקר. האמת שאני די מפונקת, ואוהבת לישון עד שעות הצהריים, ובטח לא לקום בשבע בבוקר בשביל להתארגן לקראת מפגש עם לקוח. אבל למן הרגע הראשון זיהיתי את הפוטנציאל שגלום ביבסור. הוא היה ממש יהלום שלא לוטש עדיין, למרות כל ההצלחה שלו, הוא סבל מחוסר ביטחון, ואני בתורי עשיתי הכול כדי לחזק לו את הביטחון העצמי שלו. ידעתי שיבוא היום ואזכה בשכר עמלי. וכך בדיוק היה.

בהתחלה הוא מאוד התבייש לספר לחברים הערבים / מוסלמים שלו שהוא צורך שירותי מין אצל נערות ליווי בצפון, ועוד אצל מוסלמית דתייה שיותר מבוגרת ממנו. עמלתי ימים כלילות להיפתח בפני החברים שלו, גם כי רציתי שהוא לא יתבייש במעשים שלו, ובעיקר כי רציתי שכל החברים יעמדו אצלי בתור, עד כדי כך שיהיה אצלי המתנה של כמה ימים טובים עד לקבלת שירותי הליווי המקצועיים שלי.

באיזה שהוא שלב צלחתי את המשימה, ויבסור שאל אותי אם הוא יכול להפנות את החברים שלו לעסקים אליי. משכתי לכמה שניות את התשובה שלי בכוונה, והנהנתי לחיוב. מאז אותו יום ועד עכשיו אני נערת הליווי הכי פופולרית בסוכנות הליווי שלי, כאשר לפעמים יש רשימת המתנה של חודש לזכות בשירותים שלי. יחי המלכה החדשה…

תפריט נגישות