נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


זה היה ערב בלתי נשכח, היה בזה משהו מרגש שאי אפשר היה לשכוח, המראה המושלם הזה שלו היה כל כך מזמין אבל כאחת ביישנית לא העזתי לשאול האם הוא פנוי או נשוי. את האמת? גם אם היה נשוי לא הייתי מהססת, את ליל האהבה הזה ואת הריגושים אי אפשר היה לפספס, זה היה בשנת 95 בדיוק השתחררנו מהצבא וכשראיתי אותו נזכרתי בזה, נזכרתי באותם הרגעים ובסקס המדהים שהיה כשנשארנו שבת.


היינו רחוקים מהכול, היה קר, כל הבסיס יצא לשבת והשאירו כמה חיילים בודדים וביניהם גם אותנו, הוא בדיוק עלה מארצות הברית, הוא בעצמו היה חייל בודד שחיפש כנראה חום של אימא, חום של אישה. הוא סיפר לי שעזב שם הכול ואני סיפרתי לו שדווקא יש לי משפחה מדהימה אבל כמו כולם, נשארתי שבת ואולי זה גם לטובה. את הלילה ההוא העברנו יחד, היו המון רגשות, הוחלפו להם המון מיצים וככה עפו יותר מעשרים שנה והנה הוא שוב מולי, הזוי בתור לקופת החולים.


היי מה שלומך? שואל אותי הקול ואני מסתובבת, נבוכה, הנה הוא מולי, עדיין גבוה, חתיך ואטרקטיבי יותר מתמיד. שנים שלא ראיתיך הוא אומר לי ומחייך, סיפר לי שהוא מהנדס בחברה ולא מזמן התגרש.. באמת? אני שואלת אותו והוא פורץ בצחוק ושואל.. "תגידי מתחשק לך לשתות משהו השבוע באיזה מקום"? כמובן שאני מסכימה ואנחנו פוגשים אחד את השני בבית קפה מדהים, מעלים את הזיכרון המתוק של כל התקופה הזו- תקופה בלתי נשכחת. בשלב מסוים הוא לקח אותי יד ביד והציע שנשב קצת בים, שוב שוחחנו על כל הדברים המדהימים ופתאום בהפתעה הוא נישק אותי נשיקה רטובה כזו, אחת שכמעט שכחתי, מעיר אצלי הכול מחדש.

הוא ליווה אותי הביתה ואני הייתי כולי צפייה למה שעומד להתרחש מחר, מחכה לזה בכיליון עיניים ובהתרגשות עד אין קץ. בפגישה השנייה הוא נגע בי, התקרב אליי אבל מאוד התביישתי שמישהו יראה, אני אוהבת את הפרטיות שלי והוא עדיין היה גר בדירה עם אימו אז לא הייתה לנו הפרטיות הנדרשת. "אני דווקא מכירה מישהו שיש לו דירה דיסקרטית מה אתה אומר? שאלתי והפתעתי את עצמי ואת הפתיחות שלי…


הדירה הייתה מושלמת, את האמת דירות דיסקרטיות  כאלו לא ראיתי מזה זמן רב, אמר לי ואז הבנתי שגם לו יש את הקטע הזה- הוא גם אוהב את הרגעים המרגשים ביותר אבל דואג שאף אחד לא יידע לאן נעלם ומה הוא עושה עם חייו – לגיטימי. נכנסנו לדירה והיא הייתה מאובזרת בצורה מדהימה, בלב הדירה היה ג'קוזי מגניב, מילאנו אותו במים והתיישבנו בתוכו ערומים.. "לא השתנית בכלל" הוא אומר לי ומלטף את שדיי, מגרה אותי ואז מנשק את הפטמות שלי בעדינות, מחדיר את אצבעותיו ישירות מתחת למים אל תוך הכוס הרטוב והמזמין שלי.


ללא היסוס תפסתי את הזין שלי והתחלתי להביא לו ביד בהנאה, "את אוהבת את זה אה תמיד אהבת" הוא אומר ואני נזכרת שבסך הכול לא שוכחים תשוקה כמו שהייתה לנו. ללא היסוס הוא מרים אותי אוחז אותי במותניים שלי ומושיב אותי על האיבר המדהים הזה שלו. אני מרגישה איך כולו נכנס אליי, בתחילה בעדינות ואז כולו עמוק בתוכי, מזיין אותי חזק ומרוב שזה היה כזה מחרמן.. גמרנו במהירות שאין לתאר..
פרצנו בצחוק והוא לחש לי באוזן.. לא נורא הלילה עוד צעיר.

תפריט נגישות