נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


"טוב, אתה לא יכול להמשיך ככה, אתה מבייש אותי" אמר יוסי לבנו בן העשרים, כשנכנס לחדרו. הוא מצא אותו יושב מול מחשבו, צופה בפורנו ומאונן במרץ. עידן התייבש, הוא היה בטוח שהדלת נעולה, והזין צנח לו בשנייה אחת. הוא הסמיק עד אוזניו והביט באביו. "אני לא יודע מה לעשות" לחש לו "אני מפחד שלא יעמוד לי, במיוחד כשאני עדיין בתול".

"בשביל זה יש נשים עובדות ויש דירות דיסקרטיות" ענה לו יוסי "אני אקח אותך לנערת ליווי שאני אוהב, שם תלמד מה לעשות". עידן לא התפלא, הוא ידע בתוכי תוכו שאבא שלו בוגד באמא, והיום לשם שינוי שמח שזה כך. הוא ידע שלא יעבור זמן רב והוא כבר יהיה מיומן ומלא בטחון, כנראה הוא היה צריך בעיטת תמריץ קלה…

למחרת הם יצאו מהבית בשעות הבוקר, אחרי שיוסי לקח יום חופש מהעבודה ואשתו יצאה לעבודתה. היה להם את כל הבוקר לעצמם ועידן היה דרוך ומלא ציפייה. הם הגיעו לאחת מאותן דירות דיסקרטיות שיוסי הכיר, שם כבר חיכו להן שתי בנות חמודות. יוסי משך אליו את ימית, מושך אותה אחריו, וזורק מעבר לכתפו לתמר שתלמד את הילד מה לעשות עם עצמו. עידן עמד נבוך מולה, לא יודע מה לעשות בידיו. הוא הביט בה בשקיקה, רואה מולו בחורה צעירה ומושכת, היא חייכה אליו בחושניות והתקרבה אליו. ידה פותחת בכות את רוכסן מכנסיו. היא הורידה אותם עד ברכיו יחד עם תחתוניו וחשפה זין גדול ועומד. את המציצה שלה הוא לא ישכח לעולם, היא הכניסה לפיה את כל הזין, משחקת באשכיו. הוא גמר מהר מאד בפיה, לא מחזיק מעמד. מהחדר השני נשמעו צהלות של הנאה ופעילות מינית מוגברת, ועידן מצא את הזין שלו עמד שוב בגירוי. תמר לקחה אותו למקלחת ושם מתחת למים החמים הוא השתחרר וזיין בפעם הראשונה. תמר נאנקה בהנאה, הכוס שלה נפוח חם ורטוב כשהזין של עידן בתוכה. מפמפם אותה בפראות כנגד הקיר. כל הבוקר הוא זיין בכל תנוחה אפשרית, נותן דרור לדמיונו. הוא לא ראה את אביו עומד בדלת החדר, מביט בו בסיפוק כשרכב על תמר.

הם המשיכו להזדיין קבוע עם אותן נערות ליווי ביחד במספר דירות דיסקרטיות בעיר. אחוות גברים וסוד משותף, החיוך שלהם היה מובן להם בלבד.

תפריט נגישות